Ljeto u knjižnici – radionica “Čudesni svijet putovanja: čitateljska putovnica”

Temu putovanja s prve radionice ovogodišnjeg Ljeta u knjižnici smo zadržali i u drugoj radionici „Čudesni svijet putovanja: čitateljska putovnica“ koja je održana u četvrtak, 4. srpnja. Na ovoj zabavnoj radionici, koja se jako svidjela posjetiteljima, istraživali smo države za koje smo čuli i koje nas zanimaju, ali također i neke nove koje su nas osvojile svojim znamenitostima, kulturom, građevinama i drugim različitim zanimljivostima.

Upoznavši se s njima, zaplovili smo i u sve one zemlje, stvarne i izmišljene, s kojima smo se susreli u knjigama. Razgovarali smo što sve u njima nalazimo te što nam knjige omogućavaju odnosno koliko daleko možemo stići u svijetu knjiga. Na kraju smo izradili i svoje čitateljske putovnice, kako bismo evidentirali svoja putovanja kroz svijet knjiga.