Ljeto u knjižnici – radionica “Otputujmo zajedno”

Na početku još jednog Ljeta u knjižnici, u utorak, 2. srpnja, organizirali smo radionicu u suradnji s Udrugom „Golubovi“ iz Drenovaca, našim vjernim suradnicima i posjetiteljima. Ovom zabavnom radionicom smo započeli i sezonu godišnjih odmora te otputovali u razne države. Upoznavši se sa njima, crtali smo njihove zastave. Na kraju smo uočili da smo obišli cijeli svijet jer su se odabrane države nalazile na svim kontinentima.

Radionice u sklopu programa Ljeto u knjižnici, programa koji Općinska narodna knjižnica Drenovci organizira tijekom srpnja i kolovoza kako bi djeci osnovnoškolskog uzrasta obogatila slobodno vrijeme, održavati će se utorkom i četvrtkom, stoga još jednom pozivamo djecu da nam se pridruže na ovim zabavnim i kreativnim radionicama.