Obavijest o radnom vremenu te posudbi građe

Dragi naši korisnici, zbog novonastale situacije vezane za sprečavanje širenja virusa COVID-19  sukladno mjerama nacionalnog Stožera Knjižnica neće biti otvorena za korisnike, ali će djelatnice knjižnice biti dostupne svakim radnim danom od 07,00 do 15, 00 sati putem telefona: 862 882, naše Facebook stranice: Općinska narodna knjižnica Drenovci te e- maila: kontakt@knjiznica-drenovci.hr.

Navedenim kanalima možete produžiti Vaše knjige, ali nudimo Vam i mogućnost dostave knjiga na Vaš prag. Vaše je da nas kontaktirate, kaže koju knjižničnu građu želite te nam navedete kontakt broj.

Ispred knjižnice će biti postavljen pult na kojem ćete moći razdužiti knjige koje su kod Vas i preuzeti nove knjige koje ćete prethodno poručiti na gore navedene kontakte. U ovom periodu se neće naplaćivati zakasnine u slučaju da se knjige ne vrate na vrijeme.

S nestrpljenjem očekujemo ponovne zajedničke susrete !