Radionice “Šaranje tikvica u Cvelferiji”

Općinska narodna knjižnica Drenovci i Muzej Cvelferije pozivaju Vas na radionice “Šaranje tikvica u Cvelferiji”. Radionice će voditi Marija Jovanovac iz Gradišta, a trebale bi krenuti kroz 4 tjedna. Ideja je da radionice „Šaranje tikvica u Cvelferiji“ donesemo u svako mjesto Cvelferije (ovisno o broju prijavljenih) te Vas stoga molimo da nam sudjelovanje prijavite na:

1. mail: kontakt@knjiznica-drenovci.hr ili muzej.cvelferije@gmail.com

ili

1. inbox na Facebook stranici Općinske narodne knjižnice Drenovci ili Muzeja Cvelferije

ili

1. mobilni telefon: 099/341-8955 (Muzej Cvelferije)

Prilikom prijave uz ime i prezime naznačite mjesto iz kojeg dolazite, kako bi mogli organizirati radionicu i u Vašem mjestu. Sudjelovanje na radionicama je besplatno, ali se naplaćuje korištenje tikvice (5 kn po komadu). Termini održavanja su 13., 17., 18. i 19. veljače u vremenskom intervalu od 17:00 do 21:00 sati. Nadamo se da se vidimo u što većem broju!